O firmie
Oferta
Cennik
Kontakt
Dojazd
 


Serdecznie witam na stronie Biura Księgowego, które działa na terenie województwa wielkopolskiego od 1996 roku.

Mam nadzieję, że przedstawione informacje o prowadzonej przeze mnie działalności zainteresują Państwa.

Posiadam Świadectwo Kwalifikacji Ministerstwa Finansów nr 29471/02. Od początku prowadzonej działalności szczególną uwagę przywiązuję do profesjonalnego ich świadczenia, co związane jest z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych moich i zatrudnianych przeze mnie pracowników.
Prowadzę małe biuro, uważam to za atut. Dzięki temu każdy z Klientów traktowany jest indywidualnie.
Staram się, by świadczone przeze mnie usługi odbierane były nie jako praca obcej firmy, lecz własnego pracownika. Pracownika, który wykazuje duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i jest zainteresowany powodzeniem i rozwojem przedsiębiorstwa dla którego pracuje.
Z wieloma Klientami współpracuję już od wielu lat, z niektórym od początku założenia działalności do dnia dzisiejszego, z czego bardzo cieszę się i dziękuję im za zaufanie jakim mnie i moich pracowników obdarzają.
Uważam, że dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat pracy jesteśmy w stanie jako biuro sprostać wielu Państwa oczekiwaniom dotyczącym nie tylko prowadzenia ewidencji księgowej, ale też dostarczania informacji o kondycji finansowej Państwa firmy.

Oferując usługi świadczone przez biuro zapewniam :

Rzetelność
Zgodność z prawem
Tajemnicę informacji
Nowczesną i miłą obsługę.

Zapraszam do współpracy.

 
Top